Samsung Galaxy A20s Türkiye Fiyatı Netleşti

“Akıllı telefon üreticisi Samsung’un Galaxy serisi yeni telefonlarından olan Samsung Galaxy A20s Türkiye fiyatı netleşti. Cihazı sabırsızlıkla bekleyen teknoloji tutkunları için, heyecanlı bekleyiş sona erdi.

Fiyat bakımından hesaplı akıllı cep telefonu modellerini bünyesinde toplayan A serisinin yeni modeli, yakın bir zaman öncesinde düzenlenen etkinlikle tanıtılarak orta segmentte bir yeni model beklentisi olanlarda heyecan yaratmıştı. Fiyatına göre özellikleri dikkate alındığında kendi sınıfının iyileri arasında sayılabilecek Galaxy A20s, orta düzey telefon arayışında olanlar için birçok Apple modeline göre kendi sınıfının iyileri arasında yer alıyor.

3 ve 4 GB RAM seçeneği, 8 MP ön kamera, 13 MP + 8 MP + 5 MP alan derinliği modülüne sahip ana kamera, Snapdragon 450 işlemci, 6.4 inç çentikli ekran, parmak izi okuyucusu, 4000 mAh gibi muhteşem bir pil ve yüz tanıma sistemi gibi özellikleriyle öne çıkan telefon, şimdiden büyük ilgi göreceğe benziyor.

Samsung Galaxy A20s Türkiye Fiyatı Kaç Lira?

Türkiye fiyatı kaç lira? Sorusunun cevabını merakla bekleyenler için telefonun Türkiye fiyatının 1,999 TL olarak belirlendiğini söyleyelim. Her ne kadar belirlenen fiyat 1,999 TL olsa da, alternatif birçok kanalla telefonu 1700 TL’ye almak mümkün olabilmektedir.

Telefon fiyatından da anlaşılacağı gibi, orta düzey cihaz arayanların işlerini görebilmek için yeterli özelliklere sahip gözüküyor. Kullanıcı deneyimi bakımından kendi sınıfındaki uygun fiyatlı akıllı telefonlar ile kıyaslandığında, satış konusunda rakipleriyle rahatlıkla yarışacak seviyesi de bir telefon olduğunu rahatlıkla söyleyelim.