Pubg Mobile Erangel Haritasında İşaret Fişeği Yerleri

Pubg Mobile Erangel Haritasında İşaret Fişeği Nerelerde var

Arkadaşlar aslında bu sorunun cevabını oyun yazılımcıları ve kurucuları haricinde hiç kimse veremez, lakin tüm oyun severlerin gerek videolarından gerekse yorumlarından edinmiş olduğumuz bilgilere dayalı olarak en çok pubg işaret fişeği çıkan harita Erangel haritası diye biliyoruz. Erangel haritasında her oyun için 10 tane işaret fişeği bulunmaktadır. Bu işaret fişeklerinin en çok bulunduğu bölgeler ise Pochinki, Stalber, Shooting, Gatka, ve Farm olarak bilinmektedir. Ama tekrardan söyleyeceğimiz gibi bu tamamen bir şans birazda, illa buralarda işaret fişeği çıkacak diye yada her oyunda mutlaka bu bölgelerde işaret fişeği çıkar demek yanlış ve yanıltıcı bir bilgi olur. Sizlere bir ufak tüyo daha vermek istiyoruz Erangel haritasında en çok işaret fişekleri pek çok kimsenin atlamadığı yerler 3 – 5 binaların bulunduğu Zharki ve Severney bölgelerinde çıktığı yine dediğimiz üzere izlenilen videolar sayesinde fikir edinilmektedir. Sizde daha faydalı bilgilerinizin olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bizlere yorumlardan ulaşın.

Pubg İşaret Fişeği İçinde Ne var ?

Pubg’da işaret fişeği bulduysanız eğer, çok şanslınız demektir. İşaret fişeğinin ana teması oyunun başında da olsanız sonunda da olsanız size oyun tarafından bir uçak yardımıyla silah ve muhimmat gönderiliyor. Buda rakiplerinizden bir adım öne geçmeniz demektir. Neredeyse oyun başladıktan sonra tüm oyuncuların bulmak için adete yarıştığı bu fişek
içinde genellikle sık sık 3. Seviye Başlık, 3. Seviye Çelik Yelek, ve 3. Seviye Çanta, Keskin Nişancı Tüfeği olan AVM ve MK14 ve yine Hafif makinalı dediğimiz tüfekler kategorisinde AUG, Groza, gibi silahları ve bu silahların yanı sıra’da bunlarla uyumlu bir çok mermi gönderiyor. Eğer oyunun başında bu silahlara ve muhimmatlara sahip olduysanız çok şanslı olduğunuzu bilmenizi isteriz. Hasar verme gücü en yüksek olan bu silahlarla rakiplerinizden bir adım daha öndesiniz demektir.

Pubg İşaret Fişeğinden Çıkan Silahlar ve Hasar Güçleri

Dediğimiz gibi işaret fişeklerinden çıkan silahların bir kısmını zaten normal loot yaparken bulma şansınız %0 Mesela Aug, Groza, AVM, MK14 gibi silahları normal loot yaparken bulamazsınız. Oyun içinde özel silahlar kategorisine girdikleri için fişek yardımıyla bunları bulabilirsiniz. Şimdi sizlere sırası ile bu silahların hasar gücünden bahsedeceğiz

Groza : 7,65 Mermi ile çalışan bu silah hem çok güçlü hemde tepme özelliği neredeyse en az olan oyun içinde hafif makineli tüfekler arasında yer almaktadır. Yaklaşık 2 saniyenin bile altında şarjor değişimi yapılabilen bu silah rastgele haritalarda bulunamaz ve
Eklenti olarak 3 adet eklenti kabul eder, Uzun Şarjör, Susturucu ve Dipçik olarak eklentileri mevcuttur. Tek ve Seri atış modları mevcuttur. Ayrıca Groza Holo, Lazer, 2x, 3x, 4,x 6x Dürbünleride desteklemektedir. Hasar verme oranı diğer silahlara göre %90’dır.

Aug A3 : Yine bu silahta rastgele haritalarda bulunamayan silahların başında gelmektedir. 5,56 Tipi Mermi ile çalışmaktadır. Uzun ve kısa Sprey’lerde oyuncular arasında en çok tercih edilen silah modelidir. Şarjor yükleme süresi Groza kadar hızlı ve çabuk olmasa’da kendisine ait olan 4 adet eklenti ile
Uzatılmış Şarjör, Dipçik, Susturucu, ve Tutamak destekleriyle Savaş esnasında düşmanınıza ağır hasarlar vermenizi sağlayacak Tüfek tipidir. Tek ve Seri atış modları mevcuttur. Ayrıca Aug Holo, Lazer, 2x, 3x, 4,x 6x Dürbünleride desteklemektedir. Hasar verme oranı diğer silahlara göre %85’dir.

AVM : AVM neredeyse Pubg oyuncularının, 7’den 70’e herkes tarafından en çok beğenilen ve en çok rağbet gören keskin nişancı tüfeklerinin en başında gelir. Hasar gücü o kadar güçlüdür ki, rakibinizin kafasındaki çelik kasak 3. seviye bile olsa tek atışla rakibinizi oyun içerisinde öldürebilirsiniz. Özellikle Oyun içerisinde Alan daraldığında oyuncuların en çok tercih ettiği Keskin nişancı tüfeği olan AVM
3 Eklenti sayesinde daha’da güçlü hale gelebiliyor. Uzatılmış Şarjör, Keskin Nişancı Susturucu, ve Keskin nişancı yanaklığı sayesinde rakiplerinize tek atış yapmanızı sağlar. Seri atış modu bulunmayan bu tüfek sadece mermileri İşaret fişeğinde bulunmaktadır. Herhangi bir haritada mermileri bulunmamaktadır. İşaret fişeklerinde de 20 adet mermi verilemektedir. Dürbün ve Lazerlerin tümünü destekleyen bu tüfek diğer silahlara göre hasar verme oranı %100’dür.

MK14 : MK14 7,65 Mermileri ile çalışan Keskin nişancı tüfeğidir. Seri ve tek atışları bulunan bu tüfeğin’de eklentileri mevcuttur. Tutamak, Hızlı Değişim Şarjörü ve, Klasik Şarjör eklentileri mevcuttur. Tek ve Seri atış modları bulunmakla beraber, Tüm Holo ve Lazer ve Dürbünlerle uyumludur. Yine bu tüfeğide rastgele haritalarda bulmanız imkansızdır.

Pubg Mobil’de İşaret Fişeği Nasıl Atılır ?

Oyunun kuralları aslında çok basit İlk başlarken 3 dakika ile başlayan alan denilen mavi nokta oyuncu sayısı azaldıkça dakikalarında 2 ve 1’er dakikaya düştüğü gözlemlenmektedir. İşaret fişeğini bulduktan sonra mutlaka sağ üst köşede gördüğünüz haritanın içerisinde olmanıza dikkat ediniz. Eğer haritanın dışında fişeği kullanırsanız çalışır fakat oyun size muhimmat veya silah göndermez. Oyun alanın dışında kullanılan fişeklerden
Zırhlı araç gönderir oyun size. Oyun alanının içinde fişeği doldurduktan sonra oyuncu karekterini kafasını tam yukarıya doğru çevirerek fişeği ateşleyiniz. Yaklaşık 30 saniye sonra fişeğiniz uçak tarafından attığınız bölgeye hava yardımı yoluyla bırakılacaktır. Sizde fişeğinizden çıkan silah ve muhimmatı alabileceksiniz.

Pubg Mobile İşaret Fişeği İle Adam Öldürebilirmiyim ?

Pubg İşaret fişeği ile adam öldürmeniz imkansız, Çünkü oyunun kendi sitesinde bile silahlar ve vermiş oldukları hasarlar sayfasında hasar vermediğinden ötürü sayfaya eklenmemiştir. Fişek Rakibinize isabet etmemiş gibi boşuna harcanmış oluyor.

Pubg Mobile İşaret Fişeği Mermisini Nasıl bulabilirim ?

İşaret fişeği zaten küçük bir tabancaya benzer bir fişek türüdür. Fişeği oyun kurucuları belirli noktalara bırakırken mutlak süretle yanında mermisinide bırakıyor. Fişeği bulduğunuz anda merminin garanti olduğunu düşünebilirsiniz. Fazladan fişek ve mermi bulursanız’da onlarıda alabilirsiniz.
Bunun için bir sınır engelleme yoktur

Pubg Mobile Bir Oyunda Kaç Kere İşaret Fişeği Kullanabilirim ?

Bunun bir sınırı yoktur. Yeter ki siz bulabildiğinizce fişek bulun yukarıda’da bahsettiğimiz gibi eğer oyun alanın içerisindeyseniz oyun bitinceye kadar dilediğiniz kadar fişek atabilirsiniz. Ve Hava yardımı yolu ile tüm attığınız fişeklere sahip olabilirsiniz.