Hakkımızda

Kuruluş Amacımız :

2020’nın ilk aylarında yayın hayatına başlayan web sitemiz açılış amacı Türkiye’de önce Sohbet Chat sitesi olmayı hedeflemektedir. Kullanıcılarına daha fazla zengin içerikle Kadın, Teknoloji, Kültür, Nasıl Yapılır vb gibi tüm kategorileri bir çatı altında birleştirip en nezih ortamı sağlamayı hedeflemektedir. Kullanıcılarımızın Tamamen Güncel Konulardan faydalanabilmesi için 24 saat boyunca sizlerin ve okuyucularımızın dikkatini çekecek tüm konu veya Konuları ele alıp bu şekilde fikir üretip bu fikirleri Orjinal içeriklerle harmanlayıp size sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Vizyonumuz :

Tamamen ücretsiz ve kullanıcılarımızın keyif alacağı bir platform oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza sizleri temin ederiz.  Her kategoride kendi alanında uzman yazarlarımız ve editörlerimizle türkiyenin en kaliteli portal ağını kurmayı kendimize yol edindik.

Görüş ve Önerileriniz :

Görüşleriniz ve Önerileriniz bizim için çok önemli, sitemizde eğlenceli vakit geçirirken bulunmasını istediğiniz Konu, Kategori, veya Sohbet Odası hakkında bizlere webmaster@coksohbet.net veya İletişim formumuzu kullanarak Önerilerinizi bildirebilirsiniz.