Gizlilik Politikası

                Gizliliğinize Önem Veriyoruz.

Coksohbet.NET Gizlilik Politikası

Giriş

Sizlere hangi verileri topladığımız, bu verileri hangi amaçla kullandığımız veya nerede kullandığımız verilerin paylaşımı ve saklanması hakkında politikamızı hazırladık.

Kişisel Bilgileriniz :

Kişisel bilgileriniz ( IP adresi, IRC Kayıt olmak için kullandığınız mail, veya diğer servislerimiz için kullandığınız ip adresleri Hosting firmamız ve Google’nin 2. 3. IP Sayaç veya Ziyaretçi sayaç servisleri tarafından kayıt edilmektedir. Özel bilgilerinizin gizliliğinden yine IRC Servisimiz ve Web Servisimiz sorumludur. Bu bilgiler her hangi 2. veya 3. şahıslarla paylaşılmaz veya bilgiler kopyalanmaz.

Diğer Sitelerden Alınan Bağlantılar :

Web sitemiz Google Search Engine Optimizasyon Stratejisini göz önünde bulundurarak trafiğini yükseltmek için TXT ve Logo bağlantıları alabilir. Bu alınan bağlantılardan web sitemiz ve gizlilik politikamız kesinlikle sorumlu değildir.

Toplanan Verilerin Kullanılışı :

Web sitemize veya IRC sunucumuza kayıt olurken IP adresi, mail, telefon ad soyad, kullanıcı adı ( Rumuz, Nickname ) gibi bu verilerinde işlenilen Bilişim suçları halinde 2. veya 3. kişilerle paylaşılması söz konusudur.

Kişisel Verilerinizi Ne Kadar Süre Kayıt altına alıyoruz :

Web sitemizdeki bilgileriniz yaklaşık 1 ila 4 yıl arasında veya istenildiğinde geriye dönük olarak 10 yıl’a kadar bilgilerinize ulaşmamız mümkün. Bu verilen saklanması kaybolan mail, telefon kodu, veya nickname şifreleri için kayıt altında tutulmaktadır.

Yaş Sınırı :

Web sitemiz diğer tüm legal siteler gibi 18 yaş ve üzeri kişi/kişilerin kullanması için hedeflenmiştir. 18 yaşında değilseniz lütfen kullanmayınız. Üyeliklerin 18 yaşının altında olduğunu tespit edersek girişlerini yasaklayacağımızı bilmenizde fayda var.

Sonuç :

Web sitemizle alakalı her durumda iletişime geçmek için webmaster@coksohbet.net adresinden kontak kurabilirsiniz.