Categories:

Gay sohbet odaları Chat piyasasına yeni katılmış bir site olarak profesyonel bir ekip ile birlikte çıktığımız bu yolda kısa sürede büyük hedefler yapma gayreti içerisine girmiş bulunmaktayız. Gay sohbet odaları siz değerli kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak hazırlanmış bir sitedir. Kullanıcılarına herzaman tam destek veren yönetim ile her sorun, şikayet, öneride her daim yanlarında olduğunu bildiririz.

Gay Sohbet Odaları Eğlenceleri
Gay sohbet odaları‘na giriş yaptıktan sonra kendinize uygun bir rumuz alarak cinsel isteğinize göre sunucu kurallarına uygun arayış yapabilir ve sohbet edebilirsiniz. Chat platformumuz haftanın 7 günü ve 24 saati sınırsız olarak hizmetinizdedir. Sohbet sunucularına katıldığınızda sunucu yönetimi ile iletişime geçip canınız sıkıldığı andan itibaren ister oyun oynayabilirsiniz dilersenizde günün 24 saati online olan djlerimiz ile müzik dinleme keyfini bizimle yasabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere istek parça djlerimiz ile irtibata geçerek parça armağan edebilirsiniz. Bu sohbet platformu mobil uyumlu olup kullandığınız iOS ve Android cihazlar ile Türkiye’nin ve dünyanın her noktasından sitenize ziyetci olup bulunduğunuz noktadan arayış yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Yeni olan bu sitede katılan her kullanıcımızın desteğine ihtiyacımız olduğunu bildirir. Sunucu içinde oper, admin, operatör ve dj olmak için sunucu içindeki yöneticiler ile irtibata geçebilirsiniz. Alt başlığımızda sunucu içinde bulunan kurallar hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz güzel bir ortam oluşturmak için size uygun kurallar oluşturulmuş bulunmaktayız.

Gay Sohbet Odaları Kuralları
Chat odalarında herhangi bir ırka, mezhebe etnik kökene ait kişi yada oluşumlara hakaret etmek kesinlikle yasaktır. Yapan kişiler sunucu üzerinden süresiz olarak uzaklaştırılırlar.

Terör örgütü ve siyaset propagandası yapmak yasaktır. Sunucudan uzaklaştırılma sebebidir kurala uymayan kullanıcı hakkında hukuksal süreç başlatılır.

Sohbet odalarında saldırı amaçlı ddos, flood, sc5 gibi programlar ile saldırı yapmak yasak olup kurala uymayan kişi sunucu üzerinden uzaklaştırılır. İp adresi alınarak internet bilisim suçlarına hakkında şikayetçi olunur.

Özel bilgilerinizin kredi kartı, bankamatik kartı, TC bilgilerinizi yazmak yasaktır paylaşımı durumunda sitemiz sorumluluk kabul etmemekle birlikte tüm sorumluluk sizdedir.

Sunucu içerisindeki bütün nickler ve odalar sunucuya ait olup istenilen zamanda el koyma hakkına sahiptir.

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir