Categories:

Adalar gay sohbet sitesi adı altında olup ana sitesi www.coksohbet.net olarak; Türkiye’nin her yerinden katılan kullanıcı ve kişileri cinsel sohbet, gay sohbet, lezbiyen sohbet adı altında siz  bir çatı altında toparlamis birbileriniz ile daha rahat ve kolay tanışmak, dost edinmek olarak anlık ve yazılı olarak ücretsiz hizmetinize sunulmuştur. Adalar Istanbulun bir ilçesi olup, AdalarPrens Adalarıİstanbul Adaları[3] ya da Kızıl Adalar,[3] İstanbul’un Anadolu Yakası’nın güney kıyılarının açıklarında, Marmara Denizi’nin kuzeydoğu kesiminde yer alan ve kısaca Adalar olarak anılan takımadadır. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya yakın iki kayalıktan oluşur.[3] Aynı zamanda İstanbul ilinin bir ilçesini oluşturan Adaların beşinde (Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedefadası) yerleşim vardır. Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası’nda ise sürekli ve düzenli yerleşim bulunmamaktadır. Not : (( Bu yazı Wikipedia.org sitesinden alıntıdır. ) Bizde bu adalarda ve İstanbul’un çeşitli semtlerinden adalara geziye gidecek olan kullanıcılarımızın kendilerine en yakın ve güvenilir bir gay sohbet sitesi olarak sizlere haftanın 7 gün 24 saati hızlı ve kesintisiz üstelik bedava hizmet vermekteyiz.. adalar gay sohbet  odalarına 18 yaşından ufak kullanıcı girişi yasaktır. Tespiti halinde site genelinden süresiz olarak uzaklaştırılırlar. Değerli kullanıcılarımızın canları sıkıldığı zaman 7 / 24 aktif olan canlı radyosunda müzik dinleyebilir, sevdiklerinize dinletebilir o an etkilendiğiniz bir kişiye yayında olan djden istek parça armağan edebilirsiniz. Siz değerli adalar gay sohbet kullanıcılari istek, şikayet, öneri gibi dilek ve şikayetlerinizi chat sayfası içinde bulunan #Operhelp odasına girerek talebinizi dile getirebilirsiniz. O an size yardımcı olmakta yükümlü olan yönetici şikayet ve talebinizin anında çözümlenmesi saglicaktir.

Adalar gay sohbet

Adalar gay sohbet

Adalar Gay Sohbet Sitesi Gizli Ve Güvenilirmi

Kullanıcılarımızın bir merak ettiği konu ise sitemizin gizli ve güvenilir olduğu hakkında bilgi sahibi yapmaya, Sitemize her giren kullanıcı yönetimimiz tarafından gizli kalır ve herhangi bir bilgisi 3 kişilerle asla paylaşılmaz. Oda genellerinde kesinlikle cep telefonu numarası Skype adresi ve kişisel bilgilerinizin paylaşılmasına izin verilmez. Güvenlik konusuna gelince sitemizde arsız, ipsiz, şuursuz kişileri barındırmiyoruz.

Sitemize tekrar giriş yapmak için Google,ye CokSohbet.net yazarak sitemize tekrardan bağlantı kurabilirsiniz. Herkese eğlenceli dakikalar bol şanslar dileriz. CokSohbet YONETİM

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir